smilefood – франшиза онлайн-ресторану

Smilefood –онлайн-ресторан працює за системою цілодобового обслуговування без вихідних днів. Спеціалізується на виробництві і доставці готових страв: японської, італійської, слов’янської і американської кухонь. Єдиний в Україні онлайн-ресторан, який успішно пройшов сертифікацію системи менеджменту якості на основі міжнародного стандарту ISO 9001 діє до: 2015.

Smilefood – лідер серед онлайн-ресторанів Одеси та Одеської області.

Концепція бренду:

  • Смачно. Ми задовольняємо смакові переваги навіть гурманів. Всі страви готуються професійними кухарями. Наші кухарі постійно вдосконалюють свою майстерність на внутрішніх, національних і міжнародних майстер-класах.
  • Безпечно. Страви готуються тільки з-під ножа і виключно зі свіжих продуктів. Власна служба контролю якості здійснює безперервний контроль за дотриманням усіх санітарних норм і стандартів на виробництві. Всі страви упаковуються в еко-упаковку.
  • Зручно. Онлайн-ресторан працює по системі цілодобового обслуговування без вихідних днів. Доставка замовлень здійснюється протягом 90 хвилин з моменту замовлення. Функціонує 6 філій з яких можливий самовивіз на території Одеси
  • Чесно. Вся інформація про філії вказана на нашому сайті. Зовнішній вигляд і склад наших страв завжди відповідає заявленій інформації на сайті.
  • Приємно. Функціонує єдиний колл-центр з професійними операторами, які завжди із задоволенням допоможуть з вибором страв і оформленням замовлення. Функціонує власна кур’єрська служба з привітними, ввічливими і відповідальними кур’єрами, які завжди доставляють замовлення з посмішкою і позитивом.
  • Вигідно. Всі наші Клієнти отримують приємні бонуси і подарунки, беручи участь в: накопичувальній програмі лояльності SmileBonus, вигідних акціях, захоплюючих конкурсах і різноманітних розіграшах.
  • Емоційно. Ми працюємо для того, щоб допомагати нашим Клієнтам створювати і переживати яскраві і радісні моменти, окриляючи і надихаючи позитивними емоціями на підкорення найвищих вершин.

Слоган компанії Smilefood – Ми робимо моменти особливими!

Сайт: http://smilefood.od.ua/ 

6 закладів:

Власні: 6
Франшизи: 0

1 країна:
Україна

Виробництво і доставка готових страв: японської, італійської, слов’янської і американської кухонь. Ключовими асортиментними напрямками є роли і піца. Додатковими: гарячі перші і другі страви, салати, десерти, fastfood, напої, дитяче меню.

формати

онлайн-ресторан

Вимоги площі: від 150 до 250 м2

Вступний внесок: 20 000$
Інвестиції: 103 000 $

Роялті: 5%

Період окупності: 26 мес.

Щомісячний дохід: 7 300$

пакет для франчайзІ

Франчайзинговий пакет

Бренд-бук

Навчання

Контакти постачальників

СRM

Маркетингова підтримка

Логістика

Супровід проекту

Інше

(доступ до єдиного колл-центру з професійними операторами; програмне забезпечення, яке автоматично  виконує облік і списання матеріальних засобів в процесі роботи; система менеджменту контролю якості сертифікованої за міжнародним стандартом; система безпеки і контролю; система лояльності по роботі з клієнтами)

форма для зв'язку з представником: